Marzysz o własnym ogrodzie?

Zrealizujemy go profesjonalnie!

Pielęgnacja

Pielęgnacja jest niezbędna do odpowiedniego funkcjonowania ogrodów. Zabiegi pielęgnacyjne poprawiają formę trawników i nasadzeń roślinnych, a także pomagają małej architekturze zachować efektowny wygląd bez względu na upływający czas.

Oferta pielęgnacji terenów zieleni dotyczy ogrodów przydomowych oraz zieleni przy instytucjach oraz terenów publicznych.

Przejdź do galerii pielęgnacji

Przytulne Ogrody oferują szeroki zakres usług sezonowych oraz całorocznych:

Nasza firma posiada najwyższej jakości sprzęt do przeprowadzania pielęgnacji ogrodów. Posiadamy:

Zabiegi pielęgnacji możemy wycenić przez zdjęcia (dobrej jakości) wysłane na adres e-maila naszej firmy lub spotykając się osobiście w terenie.

Wiosną szczególnie polecamy zabieg jakim jest WERTYKULACJA (AREACJA) TRAWNIKA! Wertykulator nacina pionowo darń (wygrabiając przy tym stary kożuch z mchu i obumarłych części trawy) napowietrzając korzenie co pobudza źdźbła trawy do rozkrzewiania. Dzięki temu zabiegowi możemy stworzyć piękną murawę w ogrodzie przydomowym. Zabieg przeprowadzamy w okresie kwitnienia forsycji pośredniej (marzec-kwiecień). Na efekt zwartej murawy musimy chwilę poczekać.. ale nie od razu Kraków zbudowano!

Poniżej przykładowe zdjęcia trawnika podczas wertykulacji:

Jak widać ilość "kożucha", który udaje się wygrabić z dna trawnika dzięki naszemu urządzeniu jest ogromna. Każdy, kto choć raz próbował ręcznie wygrabić trawnik w ramach wiosennej gimnastyki na świeżym powietrzu, wie że jest to bardzo ciężka praca. Urobek zaś w porównaniu z urządzeniem spalinowym jest... ZNIKOMY!

Nie czekaj i zadzwoń już dziś aby umówić się na regenerację trawnika po zimie.

Skontaktuj się z Nami

a

Galeria pielęgnacji

b
a